KENTSEL DÖNÜSÜM HURDASI

Ülkemiz deprem bölgesi oldugundan hareketle eski yapıların dönüsümüne başlanmıştır.bizlerde Kendirli hurda olarak yapılarınızda kullanılan dönüsüm ürünü olan malzemelerini yerinde görüp degerinde fiyat vermek suretiyle alıyoruz.kentsel donusum hurdası alımı yapıyoruz.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her türlü, masif ve çelik kapılar, Pimapen PVC ve ahşap doğramalar, plastik–alüminyum hurda ve bakır hurdası gibi yeniden değerlendirilebilir hurdalar binadan ayıklanıp geri dönüşüm metodları ile yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

Baslıca ürünler

hurda demir,insaat demiri.pimapen hurdası,celik kapi hurdası,kombi hurdası vs.

  • ♦Depo Ev Temizlik Hurdalarınızın Alımı. ♦Güncel Hurda Fiyatları. ♦Hurda Kırım Kesim Sevkiyat. ♦Anında Söküm İşlemi Vinçli.  ♦Yerinden Teslim alıyoruz Hurdanızı. ♦Aliminyum Hurdası Alım. ♦Bakır Hurdası soyma Yanık.  ♦Akü Hurdası sulu akü Kuru akü. ♦Yangın Merdiveni Yerinden söküm. ♦Harfiyat Çöp Temizligi Hurdası. ♦Çöp Temizligi Karşılıgı Hurda Bedeli. ♦Yıkım Hurdalarınız sökümü. ♦İstanbulum Tüm İlçelerinden Hurda alımı. ♦7/24 Saat Hurdacılık Hizmeti. ♦Ayrıştırma Fiyatlandırma. ♦Fason Kablo Kırma İşlemleri. ♦Sökülecek Motor alım Satımı. ♦Jeneratör Komproser Hurdası Alım Satımı. ♦Büro Ofis Hurdaları Yerinde söküm. ♦Hastane Hurdaları Yerinde söküm. ♦Söküm Kırım alım Satım Hizmetleri BEYAZ EŞYA HURDALARI.
  • HURDA FİYATLARI
  • fiyatları, fiyatlarını, fiyati, fiyatlar, fiyatların, fiyatlarına, fiyatını, fiyata, fiyatlardan, fiyattan, fiyatlarda, fiyatlarının, fiyatta, fiyatının, fiyatla, fiyatlarla,hurda fiyatı güncel hurda fiyatlari

  • İLETİŞİM …..TIKLA…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir