Kendirli Hurda

Sarıyer Baltalimanı semtinde çek çek arabasıyla başladığımız hurda alım- satım işini şu anda Sarıyer FSM mahallesinde ve İstinye semtlerinde devam ettiriyoruz. İşimizi severek yapıyoruz.Müsteri hassasiyetine önem vermekteyiz.

www.kendirlihurda.com 0530 281 62 63
İstanbul’ un Avrupa yakasında Sarıyer, Şişli, Kağıthane, Etiler, Emirgan, Reşitpaşa, Ayazaga,Yeniköy,İstinye, Rumelihisarı, Arnavutköy, Kuruçeşme, Beşiktaş, Bebek, Maslak, Seyrantepe, Sanayi Mahallesi, FSM mahallesi, Baltalimanı, Poligon Mahallesi, Derbent, Hacıosman, Ferahevler, Ulus Mecidiyeköy,Arnavutköy,Kuruceşme,Levent…Gayrettepe,Balmumcu,Dikilitaş bölgelerinde daha yoğun çalışıyoruz.

İstinye ve FSM mahallelerinde şubelerimiz bulunmaktadır.

Neden geri kazanım (Dönüşüm)

Geri dönüştürülebilir malzemelerin önemli bir miktarını metal, hurda, demir, çelik, alüminyum, bakır, galvaniz ve pirinç oluşturmaktadır. Doğal kaynaklarımız dünya nüfusunun artması ve tüketim alışkanlıklarının değişmesi sebebi ile her geçen gün azalmaktadır. Bu nedenle malzeme tüketimini azaltmak, değerlendirilebilir nitelikli atıkları geri dönüştürmek sureti ile doğal kaynaklarımızı verimli kullanmak zorundayız. Bu açıdan geri dönüşüm doğal kaynaklarımızın korunması ve verimli kullanılması için son derece önemli bir işlemdir. Mesela kağıdın geri dönüşümü ile ormanda binlerce ağacın kesilmesini önleyebilir veya plastiğin geri dönüşümü ile yakıt açısından petrol israfını büyük ölçüde önleyebiliriz.Hakkımızda daha detaylı bılgı ve guncel hurda fiyatları için,

www.kendirlihurda.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

KENDİRLİ HURDA SARIYER,BESİKTAS,KAGITHANE,ŞİŞLİ,EYÜP İLÇELERİNDE YOGUN FALİYET GÖSTERMEKTEDİR.