BAKIR FİYATLARI

Bakır hurda fiyatları 2024,bakır fiyatı 2024,hurda bakır fiyatları güncel
www.kendirlihurda.com 0530 281 62 63 2024 bakır fiyatları

15.01.2024 Pazartesi

güncel soyulmuş (soyma) hurda bakır fiyatları,bakir fiyatları 2024,hurda bakır fıyatı,hurda bakır fiyatları,guncel hurda bakır fiyatları,hurda fiyatı,bakır alımı..bakır fiyatları 2023,hurda kg fiyatı,güncel bakır fiyatı,hurda bakır fiyatı,fiyatlar,hurda bakır fiyatları,hurdacı fiyatları,bakırın kilosu ne kadar,hurda bakırın kilosu,En iyi, en güncel bakır fiyatları,soyulmuş bakır,yanık bakır,kırma bakır..en iyi, en güncel,en yeni bakır fiyatlarını sitemizde bulabilirsiniz sizde demir bakır hurdası fiyatları için sitemiz kendirlihurda.com adresini ziyaret edebilirsiniz.bakır alımı güncel soyma bakır,hurda bakır.,yanık bakır fiyatları,en yeni,en iyi,en güncel bakır fiyatları sitemizde bulabilirsiniz.hurda bakır fiyatları denince kendirlihurda.com bir tıkla yakınınızda,kendirli hurda,hurda alımı,anlık bakır fiyatları,günlük bakır fiyatları,lme bakır fiyatları,lme hurda bakır fiyatları,lme soyma bakır fiyatları…en güncek hurda bakır fiyatları.her türlü metal hurda malzemelerinizi degerlendiriyoruz. Hurda soyulmuş bakırlariniz için kendirlihurda.com adresini Ziyaret edebilirsiniz.soyulmuş hurda bakır,EN  GÜNCEL EN YENİ HURDA BAKIR FİYATLARI  kendirlihurda.comanlık bakır fiyatları,günlük bakır fiyatları,lme bakır fiyatları,lme hurda bakır fiyatları,lme soyma bakır fiyatları.hurda bakır fiyatı

GÜNCEL BAKIR FİYATLARIMIZ İÇİN …..TIKLAAA…..bana en yakın hurdacı nerde?

bakir hurda alımı bakir hurdası Bakırcılık; bakır ve bakırla çinkonun karışımından elde edilen pirinç tabakalarının … Geçmişte bakırı her şehrin ustası ayrı formatta işlemiş, ayrı bir değer katmıştır.

Hurda Bakır Geri Dönüşüm Sistemi

Türkiye’ de insan hayatında birçok malzeme geri dönüşüm malzemesi olduğu halde çöpe atılmaktadır. Hurda Bakır da bunlardan biri maalesef. Bu konuda belediyelerin de bilinçsizliği, insanların özellikle evlerinde ve çevrelerinde bulunan her şeyi çöp olarak görmesine sebep olmaktadır. Bu malzemelerden bir tanesi de hurda kablolardır. Başka ülkelerde hayatında biz Türk Milleti kadar kablolar ile sorun yaşayan bir millet daha yoktur herhalde. Bu sorunu çözmenin en kolay yolu bakır kabloları geri dönüşüme kazandırmaktır. İstanbul’un  , Maslak, Sanayi Mahallesi, Sarıyer, Etiler Besiktaş Kagıthane ve avrupa yakasına butun semtler olmak üzere hurda bakır alımı yapıyoruz. Bunlar soyma bakır, soyulmuş bakır, bakır tel, alüminyum kablo, bakır kablo, fiberoptik kablo, telefon kablosu yada elektrik kablosu çeşitleri olabilir. Hurdanızı paraya dönüştürmeniz için yapmanız gereken küçük bir telefon veya Whatsapp mesajına bakıyor. Özellikle göndereceğiniz hurda kablo fotoğraflarınız çeşidini ve kilosunu anlayabilmemiz açısından çok önemli

İLETİŞİM TIKLA….

Hurda Metallerin Ülke Ekonomisine Katkısı

Hurda metallerin ülke ekonomisine katkısı sanıldığından çok daha fazladır. Bir hammaddeye ulaşmak sanıldığından çok daha zor ve zahmetli bir iştir. Bu sebeple geri dönüşüme uğrayan metal malzemeler devleti bu maliyet ve zorluklardan kurtarmaktadır. Üstelik bu maddelerin bir kısmı yurt dışına satılarak daha fazla kar elde etme olasılığı da mevcuttur. Hurda çeşitlerinin fazla olması hepsinin aynı talebe uğrayacağı anlamına gelmiyor. Bazı hurdalar bakır ve sarı gibi, çok fazla değer görürken bazıları daha düşük değer görebiliyor.

En yüksekten En Düşüğe Hurda

Ülkemizde en yüksek kilogram değerine sahip hurdanın bakır ve sarı olduğunu daha ön ce belirtmiştik. Bu metallerin arkasından demir, alüminyum, krom, plastik, teneke, kurşun ve nikel malzemeler geliyor. En düşük değer ise kâğıt, röntgen filmi gibi çeşitli ve çokça bulunan hurdalara veriliyor. Hurdanın geri dönüşüm olarak kazandırılmasının birden fazla faydası vardır. Bu faydalardan bir tanesi de çevreye olan duyarlılıktır. Hem doğayı kirleten malzemeler daha az üretilmiş oluyor, hem de çevre temizliği daha kolay sağlanmış oluyor. Bu konuda yapılması gereken her evde iki ya da üç adet çöp kovası bulundurmaktır. Geri dönüşüm malzemeleri farklı yerlerde barındırılarak çöp arabalarına verilmek yerine geri dönüşüm merkezlerine haber verilerek gelip almalarını sağlamaktır. Böylelikle ev ekonomisine de küçük te olsa katkıda bulunmuş olursunuz. Hurda kablo gibi değerli hurdalarınızı vermeden önce web sitelerinde biraz araştırma yapmalısınız. Daha sonrasında size verilen fiyatlardan beğendiğinize hurda kablolarınızı verebilirsiniz. Üstelik firmalar kapınıza gelip kabloları kendileri alacaklardır. Siz hurdaların yükünden kurtulurken ülke ekonomisine de katkı sağlamış olacaksınız.

İLETİŞİM TIKLA….bana en yakın hurdacı nerde?