RESİTPAŞA HURDACI

Reşitpaşa hurdacı her türlü hurdalarınız degerinde alınır.Resitpasanın her yerine 5 dk uzaklıktayız..

RESİTPAŞA HURDACI. RESİTPAŞA  YIKIM HURDACISI.RESİTPAŞA YIKIM HURDALARI BEYAZ ESYA HURDASI METALHURDALAR DEGERINDEALINIR YIKIM MOLOZ İŞLERİ YAPILIR..ODEMELERİMİZ PESIN OLUP MUSTERİ MEMNUNUYETİ ESASTIR..

Hurdamı nasıl degerlendiririm?

Hurdanızı satmak mı istiyorsunuz once elinizdeki hurdanın kabala miktarını gözlemleyin,daha sonra iletişim aracları ile bize whatsapp programı aracılıgı ile birkac fotografını cekip bizlerin iletişim adreslerine yollayabilirsiniz..Hurdarınızı bizden fiyat almadan satmayınız…Hurdalarınız bizimle deger bulsun…

Resitpaşa Hurdacı

İstanbul’un avrupa yakasında hemen hemen her ilçemizden hurda alımı yapıyoruz. Resitpaşa ve çevresinde bulunan İstinye, Tarabya, Maslak, Sanayi Mahallesi, Yenikoy, Etiler ve Ortaköy gibi. Elbette bu hurda miktarına göre değişiyor. Geri dönüşüm, hem ülkemiz hem de dünya doğal hayatının korunması açısından büyük önem taşıyor. Hurdacı, geri dönüşümün ilk ve orta basamaklarında görev alan kişi ve firmalar için kullanılan bir deyim. Bazı ürünlerin imal edilmesi hem çok zor, hem de çok maliyetli olabiliyor. Ülkemiz maden ve yeraltı zenginliklerini göz önüne aldığımızda, demir, alüminyum ve petrol gibi kaynaklar açısından çok da zengin olmadığımız bir gerçek. Ülke dışından aldığımız her maden, ülke bütçemizde verdiğimiz bir deliktir aynı zamanda. Oysa kullanılmış madenleri geri dönüştürmek çok daha ucuz ve maliyetsizdir.

İstanbul’da faaliyetlerimizi sürdüren bir ekip olarak, Yeniköy mahallesinde Hurdacı ihtiyacınız var ise, sitemizin üstünde yer alan telefon numarasını arayarak hurda alımı isteğinizi belirtebilirsiniz. Hurdacılar son derece zahmetli, getiri açısından cüzi miktarlarla kazanç sağlamaya çalışır. Tonaj yükseldikçe para oluşmaya başlar. Bu nedenle bulunduğunuz bölgede bulunan hurdacı firmalarla irtibat kurmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Yoksa küçük miktarlardaki hurdalarınız için hurdacı arkadaşların adresinize gelip, teslim alması maliyet ve zahmetini karşılamayacaktır. Bu nedenle Resitpaşa ve yakın mahallelerinden  İstinye, Tarabya, Maslak, Sanayi Mahallesi, Reşitpaşa, Etiler ve Ortaköy bölgelerinde bulunuyor ve iyi bir hurdacı arıyorsanız, ortalama ağırlığına bir bakarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Resitpaşa Hurda Demir ALIYORUZ

Demir en ağır madenlerin başında geliyor, hemen hemen tüm yapı çeşitlerinde yer alıyor. Çok fazla yerde kullanılıyor, bundan dolayı oldukça fazla miktarda demire ihtiyaç duyuluyor. Hurda demirler parçalanıyor, fabrikalarda yüksek ısılarda eritilerek belli kütleler, levhalar halinde imalat firmalarına satılıyor. İmalat firmaları tekrar eriterek üretim yaptığı ürünlerin kalıparına dökerek yeni ürünleri meydana getiriyorlar. Gördüğünüz üzere demir hurda sert olmasına karşın, dönüşümü oldukça kolay. Resitpaşa ve çevre bölgelerinde bulunuyor ve hurda demir alan yer yada firma arıyorsanız, lütfen bizi arayın. Sarıyer Reşitpaşa ya yakın konumda bulunan İstinye, Tarabya, Maslak, Sanayi Mahallesi, Reşitpaşa, Etiler ve Ortaköy’ya hurda demirlerinizi almak için gelelim.

Resitpaşa Alüminyum Hurda ALIYORUZ

Metal hurda çeşitlerinden olan alüminyum hurdalarınızı geri dönüşüme kazandıran hurda alımı yapan firmalarla buluşturmak için bizler hazırız. Bunun için yapmanız gereken telefon numaramızı çevirmek. Bu kadar kolay. Resitpaşa alümimyum hurda alanlar, hemen ziyarete geliyor, alüminyum hurdalarınızı teslim alıyoruz. Alüminyumun kullanım alanları o kadar geniş ki, gözümüze çok batmayan sıradan gelen birçok şey aslında alüminyumdan yapılıyor. Korkuluklar, küpeşteler, tava, tencereler, kapı kolları, kapılar ve sayamayacağımız birçok faydalı eşya.

Ancak yıllar geçtikçe kullanılamayan yıpranan alüminyum ürünleri neden çöp yerine geri dönüşüme kazandırmayasınız. Resitpaşa da alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Hurda alan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Resitpaşa Bakır Hurda Alanlar

Bakır’ın en önemli özelliği mükemmel bir iletken olmasıdır. Elektrik akımını kolay iletir. Bu nedenle elektronik, elektrikli tüm alanlarda ihtiyaç duyulur. Hurda bakır bir maden olduğundan çıkarılması ve işlenmesi oldukça maliyetlidir. Resitpaşa da hurda bakırı olanlar eğer hurda bakır alan hurdacı firma ve yerler arıyorsa, hemen iletişime geçebilirler. Resitpaşa ya çok yakın bir konumda olduğumuzdan kısa sürede adresinizi ziyaret edebiliriz.

Resitpaşa Hurda Kablo ALIYORUZ

Resitpaşa da hurda kablosu olan firmalar, bizler gibi hurda kablo alan firmalar, metal geri dönüşüm firmaları gibi yerler arayanlar heme telefon numaramızı çevirerek teklifimizi öğrenebilirler. Arayın gelelim, hurdalarınızı inceleyelim. Nakite çevirerek belki de sizin için bir çöp olan kablolarınızı kazanca çevirelim. Hurda kablo basit bir imalat süreci ile üretilemez. Bünyesinde ihtiva ettiği bakır, tel kabloların uygun kalınlıklarının ayarlanması, belki de hepsinin ayrı ayrı farklı renklerde plastik bir kılıf ile kaplanması, sonra hepsinin tekrar plastik bir boru içine yerleştirilmesi zahmet ve maliyet gerektiren işlerdir. Oysa zaten kabloya dönüşmüş hurdalarınızı ekonomiye kazandırmak, hem ülke kaynaklarının verimli kullanılmasını sağlarken, ülke olarak paramızın cebimizde kalmasını da sağlar. Benzer özellikler taşıyan bakır hurdalar da ilgi alanımıza girmektedir. Özellikle metal hurdalar konusunda profesyoneliz. Hurda alanlar olabildiğince yüksek miktarda alım yapmak ister. Resitpaşabölgesinde Hurda Alan firmalar, yerler yada hurdacılar arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Resitpaşa ya  yakın olan ve hurda alımı yapabileceğimiz yerler :

Sarıyer, İstinye, Tarabya, Maslak, Maslak Atatürk Otosanayi, Sanayi Mahallesi, Reşitpaşa, Etiler, Bebek ve Ortaköy.FSM.

HURDA FİYATLARI  …..TIKLA…..

İLETİŞİM…..TIKLA…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir